Tisztelt Olvasó!

2015.04.21 07:09

A Jogállamért Egyesület hivatalosan is elkezdi munkáját.

Célunk:    Az ENSZ alapokmányában biztosított emberi és szociális jogok védelme.  Programunkban szerepel továbbá a környezetvédelem, az energia a jövőért program, nem utolsó sorban kulturális programok, jogi tanácsadások, karitatív tevékenységek.

Egyesületünk pártoktól független civil szervezet, mely Svéd országban van bejegyezve.

Minden olyan hatalmi erővel, párttal, tárgyalni kívánunk, akik a jogsérelmek ügyében, törvényhozási szinten segíteni tudnak.

Támogatunk minden olyan törekvést, mely Magyarország semleges státuszának elérése érdekében történik. Működésünket a belépő tagok, valamint támogató tagok összegzett véleményére, és a rendezvényeink során összegyűjtött véleményekre támaszkodva kívánjuk megvalósítani.

Jogállamért Egyesület.2015.04.13.